Показать сообщение отдельно
Старый 01.12.2008, 20:13   #23
Brat_MM
 
Аватар для Brat_MM
 
Регистрация: 27.04.2008
Адрес: ДОНЕЦК
Сообщений: 299
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Репутация: 8
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Рост ®
Цитата
Сообщение от Brat_MM
Господа!
Насчет использования штатного ГУ - бред!
Цитата
Сообщение от Brat_MM
Цитата:
Сообщение от Рост ®
Наявність Статуса ще нічого не визначає І, до речі, постійно маючи справу зі штатними системами, виникла тут в мене ідейка, як з такого ГУ отримати хоч і Статусний звук
ни як.....!!!!! )) и не нужно! зачем изобретать велосипед?
1. Штатні ГУ одне від одного відрізняються. Візьмемо ту ж Мазду - в М3 і М6 стоять однобітні простенькі ЦАПи, тут, звісно, можна забезпечити просто комфортне звучання (яке теж сміливо вступає в бій з різними бременами, це доведено практикою). А от уже в Босешній CX-7 ЦАП - хороша сигма-дельта, при чому не з тих псевдо-наворочених зі 128-кратними передискретизаціями, фільтраціями на чотирьох послідовних операційниках і т.д, а просто нормальний ЦАП. І якщо цю голову порівнювати в лоб з іншими, то щоб її переграти потрібен уже тільки мультибітник, при чому думаю навіть не ПіНайн, а щось з порядних. Правда, щоб вона так зазвучала, кількість і складність переробок така, що в жодній федерації ніяких бонусів не вистарчить
2. Є частина штатних голів, які взагалі можна заставити звучати так, як звучать ЦАПи Статуса, Макінтоша, Накамічі.
Хоча я розумію, це нікому не потрібно в бізнесі, тому що викинути штатне ГУ, замість якого поставити через колгоспну рамку іншу голову, або сотворити якийсь інший колгосп, типу голів в бардачку і т.д. - економічно вигідніше, тому що це не інженерний проект, що вимагає серйозного, відповідального підходу, уміння, та й просто знань, а елементарні монтажно-налагоджувальні роботи, які можуть виконувати слюсарі-електрики, випускники ПТУ. А оскільки спонсорами змагань є виробники продукції і власники крупних інсталяційних закладів...
3. Для чого винаходити велосипед? Для того, щоб уникнути колгоспу в інсталяціях. Щоб продемонструвати свою крутість, як інсталятора в кінці кінців - різні подіуми, рюшечки і бантіки уже всі ніби научились робити, та й до звуку то вони відношення не мають.

Цитата
Сообщение от Brat_MM
То что такие машины могут выступать в нижних классах или ПП - тоже бред! такие машины должны выступать в тех классах, в которые они попадают по правилам и по желанию. причем я думаю что в высших классах их будет гораздо больше.
. . .
Ведь обратите внимание, стоковый интсалл, например в мастерах однозначно набирает 20 бонусов - багажник, дизайн, колесо, эргономика, интеграция ГУ, всяческие материалы и технологии, безопасность, доступность и инструкции и т.д. и т.п. так что..........)
От уже ці організатори змагань, все їм рюшечки з бантіками. Я так розумію, що на змаганнях з АВТОЗВУКУ реально ЗВУК уже майже нікого не цікавить? Головне - інстал крутий забабахати?
Ще раз. По інсталу сток з кастомом змагається на ура, нема питань, але по звуку він ізначально поставлений в значно складніші умови. А основа змагань - це ж справедливість, правда?

Коротше, я завершую писати в цю тему, все що хотів сказати - сказав, далі про щось сперечатися не хочу.

Цитата
Сообщение от Brat_MM
и кстати, писали-бы по русски, ато я думаю половина форума ниче не понимает! я сам путаюсь, хотя язык знаю прекрасно.
Може це допоможе?
ну незнаю в чем "голгосп" вы нашли..........но не одна штатная башка достойно не заиграет! и это факт! и не доведешь его даже близко к звуку статуса, ОДРа или 9255 (да и бонус врядли получишь у нормального судьи, так как должна быть розумная достаточность ) ). И к тому же, в тех классах в которых используют серъезные ГУ их не "рюшечками интегрируют".........если вы не в курсе! ) тот же пример Субару Смирновых!! Отличненько вписался статус! Мегаклассно! аж незаметно снаружи (но внуууутри).......))

Да и не ЦАПом единым ГУ ценится.......как бы! )
насчет Лингво - вот вы и нашли себе ответ как обчаться на Русском! )
без обид, плз!
Brat_MM вне форума   Вверх