Показать сообщение отдельно
Старый 04.12.2008, 19:54   #64
Рост ®
Старейшина
 
Аватар для Рост ®
 
Регистрация: 12.03.2007
Адрес: Львів
Возраст: 52
Сообщений: 2,210
Вы сказали Спасибо: 13
Поблагодарили 307 раз(а) в 99 сообщениях
Репутация: 562
Отправить сообщение для Рост ® с помощью ICQ
По умолчанию

Serg Teplyuk повністю уловив мою думку - змагальний автозвук стає дуже далекий від простих любителів автозвуку, як Ф1 від простих водіїв. Більше того, чимало клієнтів навіть бояться, щоб їм ненароком не зробили з їх машини, коли вони в студію звернуться, щось отаке рюшечно-бантікове. І я їх розумію, мені б теж не хотілося їздити щодня на демокарі. Але все проти них На змагання прийдуть - рюшечки, журнал який куплять - бантіки, іноді колгосп ім.Самоклєпкіна. Вони вже і не шукають. А тут вони сідають в автомобіль, який практично нічим не відрізняється інтер'єром від їх власного, але коли включається музика... Тоді вони і кажуть: "А це вже цікаво!" Але де широкий загал має можливість почути такі машини? На змаганнях їх мізер (для конкурентноздатності кожен явно вибере кастом), і вони губляться серед інших.
Кажете, для простих любителів є нижні класи? Але ж там звук практично взагалі не судиться! Що Рукі в Яска, що Новачки в ЕММА. Та і класом вище, в любителях, теж все оцінюється за половиною параметрів. Повністю звук оцінюється тільки в старших класах, де уже бантіки по повній.
Гляньте, тільки ввели в Яска класи "Соунд Онлі", якими вони одразу стали популярними! І їх популярність буде рости, гарантую. Бо якщо б я поставив себе на місце простого любителя звуку, то однозначно, що всі свої гроші я б вкладав в систему перш за все для того, щоб вона добре звучала, а тільки вже потім, щоб ще й зовні виділялась. І то не завжди, бо багато людей думають про майбутній продаж автомобіля, і це накладає свої обмеження на втручання в салон.

Тому ще раз моя думка. Виділення окремого класу "Сток" дасть можливість популяризувати народний автозвук, так би мовити, одним махом. А також щоб розділити кастом і сток справедливо. Тому що ще раз: в плані звуку кастом має суттєві переваги ізначально. І щоб дотягнути по звуку стокову машину до кастомної, часто треба виконати мало не на порядок більше роботи.
В цьому класі можуть змагатися автомобілі, оснащені штатними аудіо системами, які можна в заданих рамках переробляти (як саме - це вже технічні деталі, які обговорюються не на рівні концепції). З інсталу мала б судитися безпека (відповідність кабелів, запобіжників, безпека прокладки, інтеграція в заводську проводку теж, до речі могла б бути) і відповідність дозволених змін загальному дизайну салону. Тут і бонуси вводити можна, саме за відповідність і інтеграцію.

І взагалі, не треба десятків класів, де будуть змагатися по одній-дві машини. Достатньо, щоб існували:
- тільки звук, розділений на два класи, типу любителів і "Бест оф".
- сток
- новачки
- любителі
- профі
- демокари чи команди.

В чотири останні класи теж можуть іти машини, виконані в стоковому варіанті, якщо власники не хочуть іти в окремий клас "Сток", чи не попадають туди з якоїсь технічної причини, наприклад, автомобіль не оснащується на заводі штатним ГУ, - методика суддівства стосовно інсталів "сток" і "кастом" на даний момент розроблена.
Рост ® вне форума   Вверх