Показать сообщение отдельно
Старый 27.10.2010, 08:19   #43
Володимир
Старейшина
 
Аватар для Володимир
 
Регистрация: 17.03.2007
Адрес: г. Золочев, Львовская обл.
Возраст: 46
Сообщений: 2,807
Вы сказали Спасибо: 94
Поблагодарили 84 раз(а) в 65 сообщениях
Репутация: 373
Отправить сообщение для Володимир с помощью ICQ Отправить сообщение для Володимир с помощью Skype™
По умолчанию

Проводка моя слабість
1) Використання запобіжників типу АГУ в якості головних радже переглянути (з власного досвіду АНЛ однозначно будуть краще)
2) також з власного досвіду я замітив що властивості гофри міняються в залежності її кольору, як би це смішно не виглядало Але темно сіра гофра значно краще виконує роль захисту від механічних пошкоджень ніж світло сіра. В ідеалі краще використовувати так звану автомобільну гофру чорного кольору, а білого кольору гофра взагалі не годиться для АЗ, вона надто м"яка і легко тріскає при деформації.ІМХО.Це лірика яка до цієї теми практично відношення не має... хіба на майбутнє.
3)Прохід силового кабелю через метал я би забракував однозначно! Я вважаю що гофра, хоч і подвійна не дасть належного захисту від мех пошкоджень в даному випадку. Десь може в саолні при проходжені через отвори в лонжеронах такий спосіб би і підійшов, а при проході від мотовідсіку в салон радив би використати муфти від електрошаф, які цілком доступні і зручні в використанні http://59191.ua.all-biz.info/cat.php?oid=290398

4)Кріплення проводки на ці фігнюшки з двостороннім скотчем Скотч потрібно віддирати і клеїти до кузова на віконний герметик. Або використовувати площадочку для кріплення стяжки під самонаріз, інакше вся робота даремна.
Володимир вне форума   Ответить с цитированием Вверх