Показать сообщение отдельно
Старый 19.08.2010, 15:26   #13
Pashavoydyuk
 
Аватар для Pashavoydyuk
 
Регистрация: 04.10.2009
Адрес: Киев-Ковель
Сообщений: 147
Вы сказали Спасибо: 19
Поблагодарили 10 раз(а) в 8 сообщениях
Репутация: 15
Отправить сообщение для Pashavoydyuk с помощью Skype™
Lightbulb

Цитата:
Сообщение от Рост ® Посмотреть сообщение
"Это полное падение нравов"...

А поясніть мені хтось, чому, наприклад, штукатурити стіни ви запрошуєте фахівців, а не робите самі? А автомобільну аудіо систему без будь-яких докорів сумління беретесь проектувати самостійно? Поштукатурити стіни в середньому коштує 10 уо/метр кв. Тобто середньостатистична кімната обійдеться в 500 уо. За всю квартиру, навіть якщо вона зовсім невелика, ви заплатите не менше 1000. Але все рівно ви вперто вважаєте, що штукатурити повинен фахівець. А от автомобільна аудіо система - це примітив, її будь-хто може спроектувати.
Скажу, як людина, яка добре знається на штукатурці (просто освоїв з інтересу) - проектування і виготовлення аудіо систем на порядок складніша задача.
Саме тому ті, хто знаються на автозвуці нічого і не пишуть. Тому що вся викладена задумка не має в своїй основі жодної теоретичної бази. Більше того, до аудіо систем вона відношення не має, хіба що те, що зроблена буде на аудіо компонентах. Наприклад, як отримати "для початку гучність", при 60-ватних фронтальних компонентах? Як узгодити по гучності 2(!) 15" саби і такий хиленький фронт? Чи гучність планується виключно на частоті 40 Гц? Пацаномобіль а-ля сабвуфер з пищалками "УУУ-ццц"?
А як буде інсталюватися фронт? Куди мідбаси будуть ставитись, невже в двері? Як зводитись все буде?
Тобто запитання базові, ті, які власне все і визначають, навіть не задаються. А саме вони, ці запитання, і визначають, які компоненти треба вибирати для конкретного автомобіля і для досягнення конкретного результату. Наприклад, яку задачу будуть вирішувати 2 15" головки? Та далеко не в кожній спл-ній машині, здатній видавити більше 140 дБ такий "боєзапас". При 140 дБ сидіти в салоні уже нереально, я спробував якось, потім 2 години до тями приходив. То навіщо такий калібр?
Щось я розписався...

Пропозиція для адміністрації. Створити дошку "Пацаномобіль" і переносити туди подібні теми.
Для чого ж тоді форум? Як на мою думку для обсудження власних ідей тієї чи іншої особистості. На форумі дуже велика кількість опитних дядів. Я і на це надіюсь. 1 голова добре, 2 лучше. 1 раз відміряй раз відріж - аналогія. Да, мідбаси будуть ставитись в двері, тільки напевно 2 пари. Динаміки, як динаміки, 60 ват - тепло, що катушка сіє, а не гучність динаміка. Оце грають в мене пара S-90, пише 90 ват, а гучності хоч відбавляй. А чому він хиленький? Те, що зараз стоїть - влаштовує. В принципі пропорції залишаються однакові, +1 саб, +1 пара і кузов седан, тільки порти в салон, або й взагалі, 2 по 10" в задню полку з портами в салон. Пацаномобіль, чого це слово так страшне? Я для себе роблю, хочу давки, а не на змагання SQ. Фронт паралельно і на 2 ома. Про машину по-моєму все сказано. 2 15" - ФИ и на давку. Калібр напевно 10.
Pashavoydyuk вне форума   Вверх