Тоді потрібно формалізувати питання. Виписати тех. параметри (їх і на слух можна визначити), які викликають такі позитивні емоції в тій системі, і подумати, як це відтворити в іншому автомобілі.
Але, знову ж, непрошена порада - не варто. Є закони побудови аудіо систем. Є фінансова спроможність. Є достатній рівень якості для конкретної людини. У відповідності до цих трьох чинників і потрібно будувати систему. Рівень майбутньої якості закладається потенціалом вибраної апаратури, а досягається її грамотним встановленням. І нема можливості перенести дуже хорошу систему з одного автомобіля в інший, в ньому ця система буде звучати гірше. Тому що будь-яка готова система - це частковий випадок застосування законів побудови аудіо систем, і те, що працює в одному автомобілі зовсім не обов'язково запрацює в іншому.
Крім того повторю - на сьогодні виробник штатних аудіо систем знущається на звуком по повній програмі в угоду відсутності сильно ріжучих вухо косяків. Є резонанс салону - боротись з ним акустичними методами економічно не вигідно, тому з допомогою дсп вирізається кусок діапазону. Результат - звук стає комфортнішим, а на цю відсутність частини діапазону майже ніхто з не зіпсутих хорошими системами людей уваги не зверне, вони просто це не почують.
Тому непрошена порада номер два - не заморочуватись питанням створення "чогось подібного до тієї системи", а краще зайнятись вивченням отих законів побудови, згідно з якими і можна буде зробити хорошу систему в будь-якому автомобілі. Тому що той, хто знає основний закон, зможе його застосувати в будь-якому частковому випадку, а хто займається вивченням часткового випадку, обов'язково стикнеться з проблемами через нестачу знань.