Смисл акустичної підготовки - в усуненні резонансів, а не в зниженні їх частоти. Чим більше матеріалу ми наклеїмо, тим на нижчій частоті отримаємо гул, і тим важче буде його заспокоїти. Іноді краще взагалі нічого не наклеїти, ніж наклеїти зайве.
Загального рецепту, насправді, немає. Є конкретні двері, і є задача усунути вібрації, чи, принаймні, суттєво зменшити амплітуду коливання цілої панелі, можливо, розбивши на декілька складових менших розмірів.
Смисл в тотальному закриванні тех.отворів? А негатив імовірний в тому, що створюється новий резонансний контур, адже додаються нові пружні елементи. Краще просто віброю закрити, вона не з'єднає куски внутрішньої панелі, розділені тех.отворами, в єдину пружну панель.
І ще, вкотре: двері - не закритий ящик.
Додавання жорсткості, тобто пружності, призводить до нових резонансів. А задача - їх погасити. Це дають грамотно виконані розпорки (а неграмотно виконані вони можуть не лише не гасити, а й передавати вібрацію на нові поверхні), нерв'юри, які ділять плоскі поверхні на частини і зменшують вібрацію.
Краще за войлок для цих цілей навряд чи ізоляція існує.
В дверях ми використовуємо гучномовці, призначені для роботи в оформленні фрі-ейр, високодобротні. Тобто, вони ідеально працюють при встановленні в безмежний екран. Їм не потрібно "опиратися" на якийсь об'єм ззаду них. Тому нема потреби перетворювати двері в ящик, зрештою, без повної втрати функціоналу їх і не перетвориш в нього. Головна задача дверей, як акустичного оформлення - це мовчати. Їх жорсткість не грає ніякої ролі. Жорсткість потрібна лише в місці встановлення динаміка, з умовою мінімального передавання вібрації на решту конструкції.
Все сказане на правах ІМХО.