Показать сообщение отдельно
Старый 28.09.2012, 17:49   #39
Рост ®
Старейшина
 
Аватар для Рост ®
 
Регистрация: 12.03.2007
Адрес: Львів
Возраст: 52
Сообщений: 2,210
Вы сказали Спасибо: 13
Поблагодарили 307 раз(а) в 99 сообщениях
Репутация: 562
Отправить сообщение для Рост ® с помощью ICQ
По умолчанию Re: Про концепцию оценкообразования.

Цитата:
Сообщение от Cobox Посмотреть сообщение
Все дело в том, что расфазировка может маскировать эту разрешающую способность
Маскувати може працюючий поруч відбійний молоток. Тоді можна сказати, що висока РЗ в системі є, просто її не чути через сторонні перешкоди. Достатньо вимкнути молоток, щоб почути всю красу звучання.
ФЧХ - це частина аудіо системи. Фазову незведеність, як і прив'язку до динаміків в силу других причин, та інші косяки інсталу не вимкнеш. Якщо через це не чути високу РЗ, значить її нема. Ні, в апаратурі вона є, виробником закладена. Просто не реалізована. Значить нема. Ми ж мову ведемо про оцінювання звучання конкретної аудіо системи, в конкретній реалізації, а не про оцінювання потенціалу використаної апаратури.

Цитата:
Сообщение от Cobox Посмотреть сообщение
из-за огрехов в фазировке, нельзя говорить о том, что в ситеме нет разрешающей способности.
От перед тобою лежить вінець творіння - мультибітна голова. Чудова роздільча здатність в ній є? Є! А чому не чути? Бо голова лежить на поличці, ні до чого не підключена. Це я так, трохи жартую. Щоб не скучно було. Але смисл саме такий.



Цитата:
Сообщение от Cobox Посмотреть сообщение
Ты меня совсем запутал, т.е. получается, что достаточно оценить на соревнованиях всего один параметр - разрешающая способность и не мучатся со всеми остальными?
Як раз я говорив протилежне:

Цитата:
Сообщение от Рост ® Посмотреть сообщение
Якщо оцінювати фокусування (яке залежить і від фазового зведення, і від роздільчої здатності), мікродинаміку, детальність, передачу просторовості системою, тим самим ми оцінюємо і роздільчу здатність.
Адже тема ця народилась від запитання, чому не оцінюється роздільча здатність. А декілька камрадів, зі мною вкупі, намагаємось донести, що оцінюється, просто опосередковано. В якомусь форматі краще, в якомусь гірше, але свій відбиток в оцінках вона залишає завжди.
Рост ® вне форума   Ответить с цитированием Вверх