Показать сообщение отдельно
Старый 12.03.2012, 18:10   #39
Юрік
 
Аватар для Юрік
 
Регистрация: 23.02.2012
Адрес: Львов
Возраст: 36
Сообщений: 41
Вы сказали Спасибо: 8
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутация: 0
По умолчанию Re: Кілька запитань по побудові системи!

Цитата:
Сообщение от _RT Посмотреть сообщение
в мене був Пассат В3

Юрік, судячи по фото рельєфу панелі в тебе там посередині має бути якась балка чи якась розпорка між задніми стаканами... в мене на пасаті була така але вона була схована в багажнику... якщо її різати - то зрозуміло послабиться жорсткісь....

я б порадив робити так:
1)купляєш нормальний динамік, бо коли купиш - то вже діватись буде нікуди і там вже придумаєш як його встановити
2)вирізаєш в полці стільки місця скільки можеш, щоб там нічого не нарушити з жорсткістю (навіть достатньо буде щоб тільки магніт саба був в багажнику, а решта саба в салоні)
3) робиш з фанери якись акуратний подіум, ставиш туда саб, а потім всю конструкцію ставиш в авто... і саб получається піднятий вище рівня полки і нормально закріплений на фанері....

пробуй)
Все правильно там є розпорка.8" влазить нормально я прикладав трафарет динаміка,але я хотівби знати який динамік підійшовби найкраще для цього!

Добавлено через 6 минут
Цитата:
Сообщение от muztank Посмотреть сообщение
Столько всего написано уже...
Только вот до сих пор не совсем понятно-под какие стили музыки система точится...?
Понятие "качество",как показывает практика крайне сильно разнится у разных индивидумов...
Так вот наверное стоит именно с этого начать,что бы уже конкретизировать каждый из этапов системы.
Система точиться під (електронну музику типу тренс хаус,інколи реп,блюз -шось душевне,)Поп,Драменбейс,Важкий метал і все що давить на мозок не цікавить

Последний раз редактировалось Юрік; 12.03.2012 в 18:18. Причина: Добавлено сообщение
Юрік вне форума   Ответить с цитированием Вверх