Всё об автозвуке

Всё об автозвуке (http://autozvuk.org/forum2/index.php)
-   Практические уроки, технологии и материалы (http://autozvuk.org/forum2/forumdisplay.php?f=21)
-   -   Кто возьмется сделать мне подиумы на фронт ? (http://autozvuk.org/forum2/showthread.php?t=313)

Jedy 26.02.2008 11:54

Кто возьмется сделать мне подиумы на фронт ?
 
На сайте раздела подходящего не нашел, потому пишу сюда.
Надо чтобы эстетичненько так вставить UR1 в треугольники зеркал.
И в том же стиле IR3 интегрировать в стойку. И то и другое "в лоб".
Нечто очень - очень похожее Рост сделал в БМВ.

http://zvuk.org.ua/forum/viewtopic.p...ce138a0c78a30e

Мне кажется у меня будет намного попроще конструкция. Но делать в Киеве никто не хочет. ...
Неужели во Львов прийдется ехать ? :noidea:

scvosniak 26.02.2008 12:56

Уры в уголки зеркал могу попробовать,
если непонравится- ничего не теряешь, труд оплатится опытом... :)

Jedy 26.02.2008 13:13

Цитата:

Сообщение от scvosniak
Уры в уголки зеркал могу попробовать,
если непонравится- ничего не теряешь, труд оплатится опытом... :)

Давай попробуем. Я эпоксидки уже накупил ... но делать не рискнул ...
Хотя основная засада это конечно серединки... там оригинальную пластиковую стойку надо резать и ошибится нельзя...

+380 (67) 5386424

Рост ® 26.02.2008 23:59

Re: Кто возьмется сделать мне подиумы на фронт ?
 
Цитата:

Сообщение от Jedy
Но делать в Киеве никто не хочет. ...

Що, серйозно? Київ тепер от такий лінивий став? І що, хай-ендом в Києві уже не займаються взагалі? Маю на увазі хай-ендом в контексті цілісного проекту, а не просто використаної апаратури.

Цитата:

Сообщение от Jedy
Неужели во Львов прийдется ехать ?

Ну так - проблем то... :) І пиво у Львові хороше :) Севлад кожен раз затарюється :)

scvosniak 27.02.2008 00:14

Re: Кто возьмется сделать мне подиумы на фронт ?
 
Цитата:

Сообщение от Рост ®
Що, серйозно? Київ тепер от такий лінивий став? І що, хай-ендом в Києві уже не займаються взагалі? Маю на увазі хай-ендом в контексті цілісного проекту, а не просто використаної апаратури.

Думаю не Киев такой стал, а цены....

Рост ® 27.02.2008 00:30

Ну так і я за 100 доларів таке не роблю - кожна річ має свою ціну. А скільки хочуть за таку роботу в Києві?

scvosniak 27.02.2008 00:35

Jedy прийдет и скажет за сколько ему предложили подиумы для 3" иридиумов на торпедо Ланоса в Хаммер центре

Jedy 27.02.2008 11:01

Цитата:

Сообщение от Рост ®
Ну так і я за 100 доларів таке не роблю - кожна річ має свою ціну. А скільки хочуть за таку роботу в Києві?

Хаммер центр хочет 300$
Гамма-Украина хочет 450$
Это уже свежие цифры Ланцера: подиумы для пищалок + подиумы для серединок + обтянуть и то и другое кожзамом. Если обтянуть натуральной кожей - то еще чуть дороже.
Это при условии крайней неспешности, договоренности с мастерами напрямую (т.е. типа доп-заработок для мастера), ну и соответственно полном отсутствии сроков начала и окончания работ.

Рост - интересно услышать Львоские цены ?

Jedy 27.02.2008 11:19

Re: Кто возьмется сделать мне подиумы на фронт ?
 
Цитата:

Сообщение от scvosniak
Думаю не Киев такой стал, а цены....

Цены безусловно тоже. Но основное в другом - настоящих инсталляционных центров, берущихся за такую работу я знаю только 3 штуки и заняты они под завязку.
Да и заинтересованы они поставить клиенту систему целиком от начала до конца, - включая компаненты.
Гамма Украина мне с порога так и заявила - езжайте к тем, кто вам это продал :shocked: (т.е. начался разговор с прямого хамства клиенту).

scvosniak 27.02.2008 11:24

Re: Кто возьмется сделать мне подиумы на фронт ?
 
Цитата:

Сообщение от Jedy
Гамма Украина мне с порога так и заявила - езжайте к тем, кто вам это продал

ну так тот кто продал (а мы знаем кто это) может сделать......
А хамство в сторону мелких клиентов, так как таковые им погоды не строят.....да и просто зажрались они

Jedy 27.02.2008 11:32

Re: Кто возьмется сделать мне подиумы на фронт ?
 
Цитата:

Сообщение от scvosniak
ну так тот кто продал (а мы знаем кто это) может сделать......

Не может, он же не инсталляционный центр в самом деле.
Может кто накидает еще контактов, где такое в Киеве могут сделать ?

scvosniak 27.02.2008 11:53

Re: Кто возьмется сделать мне подиумы на фронт ?
 
Цитата:

Сообщение от Jedy
Не может, он же не инсталляционный центр в самом деле.

ну как вариант спросить............

зы У Роста тож вроде не центр, а хорошо ж делает

Arrt 27.02.2008 12:02

Re: Кто возьмется сделать мне подиумы на фронт ?
 
Цитата:

Сообщение от scvosniak
зы У Роста тож вроде не центр, а хорошо ж делает

Не центр - студия. см. аватару :)

Рост ® 28.02.2008 00:05

Цитата:

Сообщение от Jedy
Цитата:

Сообщение от Рост ®
Ну так і я за 100 доларів таке не роблю - кожна річ має свою ціну. А скільки хочуть за таку роботу в Києві?

Хаммер центр хочет 300$
Гамма-Украина хочет 450$
Это уже свежие цифры Ланцера: подиумы для пищалок + подиумы для серединок + обтянуть и то и другое кожзамом. Если обтянуть натуральной кожей - то еще чуть дороже.
Это при условии крайней неспешности, договоренности с мастерами напрямую (т.е. типа доп-заработок для мастера), ну и соответственно полном отсутствии сроков начала и окончания работ.

Рост - интересно услышать Львоские цены ?

Нормальні ціни. Ну, якщо мова йде про Дизайн, тобто, дизайн задає інсталятор, а не смола - як лягла, такий і дизайн. Такий примітивізм у нас можна отримати занедорого. Точних сум не знаю, правда. Просто я дуже на люблю такого підходу. Хоча для цінителів звуку з не дуже товстими гаманцями можу зробити виняток. Розумний :)

Стосовно цін - наведені вище тобою стійки в бмв обійшлися в 300 + витратники окремо, а це ще біля 50. З огляду на те, що робляться вони не день і не два, то сума навіть замала, як на мене. Але якось рука не повертається ставити європейські ціни. Поки що :)

Стосовно термінів - ну, я, якщо вже беруся за щось, то тільки цим і займаюсь, поки не доведу до кінця. Завантаження надмірного в мене нема, бо в мене не центр ширпотребу, я роблю тільки правильні з точки дотримання технології встановлення компонентів системи. Тобто, ніяких пацаномобілів і т.п. А оскільки правильних клієнтів менше, ніж неправильних... :)

Рост ® 28.02.2008 00:08

Re: Кто возьмется сделать мне подиумы на фронт ?
 
Цитата:

Сообщение от Arrt
Цитата:

Сообщение от scvosniak
зы У Роста тож вроде не центр, а хорошо ж делает

Не центр - студия. см. аватару :)

Ну, в мене студія - я сам :) Досі не знайшов людини, якій можна довірити ту чи іншу ділянку, і при цьому не переживати за якість виконання. Та й, чесно кажучи, люблю робити сам навіть дрібниці, тому що дрібниць на повірку нема, особливо в інсталах високого рівня.

Jedy 28.02.2008 07:47

Цитата:

Сообщение от Рост ®
Стосовно термінів - ну, я, якщо вже беруся за щось, то тільки цим і займаюсь, поки не доведу до кінця.

Рост - ты не понял, мне не смогли сказать даже дату начала работ.
Вот это то и беспокоит :noidea:

Kosiat 28.02.2008 12:51

Jedy

Даже не знаю что посоветовать... Я думаю что в провинции все равно можно сделать дешевле. А остальные 2 из 3 китов: "Качество" и "Время" всегда можно определить по исполнителю. Вот два хирурга один супер - пупер 3 университета 8 дипломов и практика 2 операции в год и другой: полевой, с потоком операций и практика 2 операции в час. Я был в такой ситуации и... обратились в Военный Госпиталь.
А если "студия" будь то в Киеве или в другом городе-хамовита, то и причин верить в то что они лучшие а все остальные отстой, нет.

Jedy 28.02.2008 23:18

Вопрос снимается. Таки не перевелись еще правильные руки в Киеве.

Kvass 29.02.2008 09:27

Цитата:

Сообщение от Рост ®


Нормальні ціни. Ну, якщо мова йде про Дизайн, тобто, дизайн задає інсталятор, а не смола - як лягла, такий і дизайн. Такий примітивізм у нас можна отримати занедорого. Точних сум не знаю, правда. Просто я дуже на люблю такого підходу.

Ну нафыга писати брєд.
Дизайн задає інсталятор-якце знати-чи це не так лягла смола :D

Я чесно дуже здивований з цін в Києві(ну це зрозуміло СТОЛІЦА) а от Львів мене здивував в :shocked:

В мене остання робота беха(Е36) Здвоєнні мідбаси в дверках(переробка дверних карт повністю, перешив карт повністю якісним кожзамом(Beneck)обезшумка дверей, пракладання дротів)-вийшло аж 430 долярів!!!!.

Так я згоден це пацанмобіль, але це побажання клієнта.
А коли йде мова про якість, я можу викласти фото як свого салону в октавії, а також двері в цій бесі.........так для зрівняння.
А в випадку з Лансером там з звуком всьо понятно було-вимоги ЯКІСТЬ.
А тут почалася битва Рембрантів і Малєвичів..... :D

Рост ® 29.02.2008 09:48

О, правда очі коле :)

Цитата:

Дизайн задає інсталятор-якце знати-чи це не так лягла смола
Це видно, Василю, видно, - вкладено душу в роботу, чи все робилось, щоб швидше і дешевше. Щоб потім можна було сказами: "у мене робити краще, бо дешевше. Правда звук... ну, не склалось зі звуком, але то не я, то клієнт сам так хотів!"
Наприклад, я більше ніж впевнений, що з тими здвоєними мідбасами ніхто не возився більше тижня, не вивіряв з точністю до градуса кути довороту, щоб повністю розкрити потенціал дорогої акустики, не вивіряв ідеально кожну лінію, не вписував в дизайн всього салону, щоб не було кричуще, не мозолило очі, а виглядало так, ніби його присутність сама собою розумілася...
Та що тут говорити...

Цитата:

А тут почалася битва Рембрантів і Малєвичів.
А якість і хай-енд не для всіх. Я тут і не сперечаюся. Хтось вважає, що він цього вартує, а комусь головне щоб дешевше...
Наприклад, згадане тут бмв - чому людині крутили голову два роки, видурювали купу грошей на розробки і переробки, настройки і всіляку пургу, але аж тепер ця машина зазвучала? Чи не тому, що нема культури виробництва? Що душу ніхто вкласти в роботу не хоче? Головне, щоб дешевше... А потім цим вихвалятися - у мене дешево, дивіться, який я герой! Правда не звучить. Але я ж хотів! Але мені не дали, тримали за руки...


Текущее время: 14:35. Часовой пояс GMT +2.

Перевод: zCarot
autozvuk.org ©