Всё об автозвуке

Всё об автозвуке (http://autozvuk.org/forum2/index.php)
-   Практика по SQ (http://autozvuk.org/forum2/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Мав нагоду послухати сьогодні твітери на три букви (http://autozvuk.org/forum2/showthread.php?t=2159)

Рост ® 17.11.2009 00:54

Мав нагоду послухати сьогодні твітери на три букви
 
eos pl-xt, чи як їх там правильно.
Занятні цикалки. І в кого піднялася рука назвати їх хай-енд?
Коротше, високих з ними буде у вас багато. Це правда. Якщо верх не інтенсивний, то ще тако-сяко, хоча все рівно напружує неправдивість, але варто включити духовий оркестр - як зразу всі інструменти алюмінієві і на одне лице.
Голов був альп 79-щось_там, підсилювачі теж якісь еос, не вникав які саме.

Не знаю, чи відповідає їх ціна їхньому звучанню. Думаю, все ж за 200 можна і кращі підібрати, чи з тих же монакорів, чи ... коротше, тепер я туди, на три букви, ні ногою, навіть не посилайте :)

Less 17.11.2009 01:42

Рост ®
Я даже знаю у кого вы их слушали :) . Может все проблемы там из-за усилителя. В данной системе он скорее всего слабое звено.


+ пищи включены через родные оперные кроссы, где в цепи твитера стоит лампочка.

Arrt 17.11.2009 01:50

Re: Мав нагоду послухати сьогодні твітери на три букви
 
Цитата:

Сообщение от Рост ®
eos pl-xt, чи як їх там правильно.
Занятні цикалки. І в кого піднялася рука назвати їх хай-енд?
Коротше, високих з ними буде у вас багато. Це правда. Якщо верх не інтенсивний, то ще тако-сяко, хоча все рівно напружує неправдивість, але варто включити духовий оркестр - як зразу всі інструменти алюмінієві і на одне лице.
Голов був альп 79-щось_там, підсилювачі теж якісь еос, не вникав які саме.

Не знаю, чи відповідає їх ціна їхньому звучанню. Думаю, все ж за 200 можна і кращі підібрати, чи з тих же монакорів, чи ... коротше, тепер я туди, на три букви, ні ногою, навіть не посилайте :)

Если назовешь в цене до 200 что-то лучше, чем eos pl-xt и Monacor DT-25TB, очередь желающих приобрести будет большой.

Рост ну это не серьезно. Если бы САМ приготовил динамики, и при этом сказал "я сделал все что мого, а они все-равно цыкают" - ну тогда другое дело. А так непонятно прогреты или нет, от чего играют и как порезаны. У них чувствительность все-таки не маленькая.

По своим же впечатлениям могу сказать, что как минимум они ровнее и детальнее тех же МТ-23.

ЗЫ и заметь с Супремами их никто не сравнивал.

inst 17.11.2009 06:37

Согласен с Arrt-ом , я тоже не очень хорошо относился к ЕОСу, и усилки и колонки мне присылали на прослушку- вначале не понравилось.
Пока сам клиенту не собрал систему на Еосах. Через 2 недели они только прогрелись и заработали.
Кстати это -же касается и твитеров, через 2 недели появляется музыкальность. Почему так долго- незнаю, ведь обычно пары дней максимум хватает.

Max SQ Challenge 17.11.2009 09:13

Цитата:

Сообщение от inst
Кстати это -же касается и твитеров, через 2 недели появляется музыкальность. Почему так долго- незнаю, ведь обычно пары дней максимум хватает.

самовнушение :)

jivot 17.11.2009 09:39

Привыкание...

Александр093 17.11.2009 09:44

Настройки...
таки тестить пищалки на три буквы стоило на своей системе, кто знает как они подключены и порезаны, какие межблоки были?

SNAKE 17.11.2009 09:50

Рост таки не прав :(

Olddad 17.11.2009 10:08

Цитата:

Сообщение от SNAKE
Рост таки не прав :(

Угу. Рабинович ему что-то явно не то напел. :)

antiradar 17.11.2009 10:13

Re: Мав нагоду послухати сьогодні твітери на три букви
 
Цитата:

Сообщение от Рост ®
Голов був альп 79-щось_там,

Вот отсюда нужно исходить.
Я тоже машину слушал с Альпайн+шось там за усь+801. Захотелось выйти.
ПС:не в обиду никому, все ИМХО

Max SQ Challenge 17.11.2009 10:20

Всі так кажуть ніби Рост послухав першу в житті машину, а до цього слухав тільки навушники нокіа :censored:
п.с. хоча напевно навушники нокіа цікавіше чим три букви :D

antiradar 17.11.2009 10:28

Цитата:

Сообщение от max_killer
Всі так кажуть ніби Рост послухав першу в житті машину, а до цього слухав тільки навушники нокіа :censored:
п.с. хоча напевно навушники нокіа цікавіше чим три букви :D

Сколько людей-столько и мнений...

Рост ® 17.11.2009 13:16

Так, друзяки, щоб не розводити дискусії, пару слів, після чого я звідси тікаю :)

Чого я так висловився. Ці твітери заявлені, як "хай-енд". Тому чого ж я не мав би порівняти їх з іншим хай-ендом, застосувати ті самі жорсткі правила відбору? Назвався за гриба - лізь до кошика.
Ну не подобається мені, що зараз, завдяки дядечку Ляо, ми маємо вже ту ситуацію, яку раніше мали в сегменті хай-фай. В мене он на столі стоять пластикові комп'ютерні колонки, на яких теж пише хай-фай. Тепер же початок ери хай-енду - все буде хай-енд, ура! Пора чекати пластикові комп'ютерні колонки хай-енд.

Далі. Твітери були прогріті, яка голова я вже писав. Вроді би як старі 79-і альпайни - це не 98-і. Тому не думаю, що виною голова. Крім того я ПАДівську ізодинаміку і від 9853 запускав через ДЛС - і ніяких особливих змін в подачі матеріалу цими твітерами я не помітив, в порівнянні з підключенням їх до інших голів (слухав з Наком 400, твіканою маздівською головою Халіна, потім його звуковою DuaFire).
Далі. Розкажіть мені, друзі, як порізкою заставити динаміки звучати міддю, якщо вони звучать алюмінієм? Гроші заплачу за цей секрет, великі! Тому що тоді можна будь-яку залізяку перетворити в справжнісінький хай-енд самими кросоверами - оу єссс! Просто мрія!

І детальність теж буває різна. Вона буває натуральною, живою, а буває штучною, коли за детальність видається оте цикання.
До речі, мені тут недавно дали твітери Бекер на послухати.
Включив в свою систему, диск Маклауда - о, одразу чути, що система відтворює високі, вони Є. Потім ставлю на місце свої, включаю ту саму композицію - хм... Де високі? А дійсно, грає акустична гітара, губна гармошка, барабан і бас - звідки тут високі? А от коли шейкером та по тарілці ударник пройшовся - от тут замість в'ялого "чшик" справжнє "чшшш", і далі кожна тарілочка по тональності від іншої відрізняється, а з бекерами вони всі на одне лице були.
Так само з pl-xt, включили Генрі Манчіні, там є дуже інтенсивні в плані дзвенячо-цикаючих інструментів композиції. Так стояв суцільний одинаковий дзвенькіт і цокіт. А насправді-то там кожен "дзень" і "цок" свою тональність мають.

Коротше, я все сказав :)
Враження мої, висновки теж. Нікому нічого не нав'язую.

Цитата:

Сообщение от Arrt
Если назовешь в цене до 200 что-то лучше, чем eos pl-xt

Та хоча б та сама Костіна ізодинаміка - на голову, чесне слово :)

Цитата:

Сообщение от antiradar
Я тоже машину слушал с Альпайн+шось там за усь+801. Захотелось выйти.
ПС:не в обиду никому, все ИМХО

Угу, справедливості ради скажу, що з духовими оркестрами компетішени теж не справляються і з'їжджають в люмінь. Правда, трохи по-іншому, в їх звучанні в таких випадках відтінків люміні більше :D

Less 17.11.2009 13:51

А можно ссылки на изодинамику?

Arrt 17.11.2009 14:13

Цитата:

Сообщение от Рост ®
Цитата:

Сообщение от Arrt
Если назовешь в цене до 200 что-то лучше, чем eos pl-xt

Та хоча б та сама Костіна ізодинаміка - на голову, чесне слово :)

Ну вот, опять передергиваешь. Та сама изодинамика для 2-х полоски, т.е. конкурент ПЛ-ХТ - это ПАД 1045, 2045. И где их можно купить за меньше 200??? Скажи я куплю.

Рост ® 17.11.2009 15:56

Цитата:

Сообщение от Arrt
Цитата:

Сообщение от Рост ®
Цитата:

Сообщение от Arrt
Если назовешь в цене до 200 что-то лучше, чем eos pl-xt

Та хоча б та сама Костіна ізодинаміка - на голову, чесне слово :)

Ну вот, опять передергиваешь. Та сама изодинамика для 2-х полоски, т.е. конкурент ПЛ-ХТ - это ПАД 1045, 2045. И где их можно купить за меньше 200??? Скажи я куплю.

Не зрозумів, що я пересмикую, та ще й знову (а раніше де було? :) ).
Вирішив купити еоси, виявляється це ще й рідкісна акустика, спробуй знайди. Але знайшов. Вчора мені називали роздрібну вартість цих твітерів в двісті з копійками. Напружився, пошукав в неті, таки 205 - тут є, і тут. Величезна різниця з ПАДом, просто разюча, я б сказав.

Рост ® 17.11.2009 15:57

Цитата:

Сообщение от Less
А можно ссылки на изодинамику?

В рекламі

Suhodol 17.11.2009 16:02

Цитата:

Сообщение от Arrt
Если назовешь в цене до 200 что-то лучше, чем eos pl-xt и Monacor DT-25TB, очередь желающих приобрести будет большой.

Хотя бы Динаудио МД102!

Sergey12S 17.11.2009 16:09

дело не в передергивании
дело в том, что пл-хт довольно таки.... своеобразные твиты...
я пока их характер понял - чуть не выбросил
... а размялись они примерно месяца за три
... а первые полтора - цик стоял ужасный
... и чуйка у них немаленькая, просто так с мидом не состыкуешь
... и ачх там прикольная, ровняется кроссом
и еще много нюансов, но они таки умеют играть

SNAKE 17.11.2009 16:22

Цитата:

Сообщение от Suhodol
Хотя бы Динаудио МД102!

Я против динаудио ничего не имею, но назвать 102 явно лучшими, чем ПЛ-ХТ я не могу :)


Текущее время: 22:24. Часовой пояс GMT +2.

Перевод: zCarot
autozvuk.org ©