Всё об автозвуке

Всё об автозвуке (http://autozvuk.org/forum2/index.php)
-   Общее обсуждение соревнований. (http://autozvuk.org/forum2/forumdisplay.php?f=51)
-   -   Классы (http://autozvuk.org/forum2/showthread.php?t=30465)

Володимир 14.10.2014 18:51

Re: Классы
 
Ні, не порушення, колір дифузора за штатними сітками не враховується.
Я правила не написав, я так концепцію пробую створити, до правил ще далеко.

Рост ® 14.10.2014 22:32

Re: Классы
 
Володьку, Борис правий, тебе порвуть :)

Ну для початку - ти усвідомлюєш, що машин, які в повному стоку дадуть можливість хоч щось побудувати реально одиниці? Як бути з твоєю декларацією справедливості для всіх і кожного?
Ти ж розумієш, що в любителі приїде машина, зроблена досвідченим інсталятором? Це справедливо? А як реально захиститись?

Тому Борис правий 2 - найкращі правила, це їх відсутність.
Ах, ах, змагатися на 88-му з мультибітником. А хто заставляє 88-ий купувати? Кому, як не тобі відомо, що за тисячу доларів уже цілком можна зібрати комплект хай-ендівської апаратури. Скільки коштує дрх, чи накамічівський цап? А підсилювачі - я тобі уже від 100 доларів реальних претендентів назву. Але це все рівно максимум 10 відсотків. Далі усе від грамотності інсталу залежить.

Справедливого поділу на класи не буде ніколи. Розслабся.
Говорити треба не про поділ, а про методику оцінювання. Про її об'єктивність. Про критерії. А не про те, як наплодити десятки класів, щоб усім по кубочку дісталось.
Не перспектива змагатися з "монстрами" відлякує початківців, а незрозумілість методики оцінювання і необ'єктивність суддівства.

Nos music 14.10.2014 22:47

Re: Классы
 
Цитата:

Сообщение от Директор Луны (Сообщение 308282)
Лучшие Правила - это отсутствие Любых Правил

:+1: на все сто правильно.
Но безопасность я бы в вел, просто проверка преда на АКБ по номиналу, и всё, дабы машинка с дуру на площадке не загорелась.

Артёмыч 14.10.2014 22:47

Re: Классы
 
Думаю стоит как то придумать деление именно по опыту . Здесь это решающий фактор... Причем без привязке к финансам он немного теряет смысл- олнако и в отрыве не имеет тоже особого значения. Эти два фактора - финансы и опыт надо связать. Придумать алгоритм, по которому можно будет отнести человека по двум этим параметрам в определенный класс.
Интерес у каждого будет залезть больше в класс с людьми с большим опытом - это предде всего престиж (победить в таком классе). А по финансам тут уж извините, у кого что есть... Не у всех есть возможность. Думаю именно в этом направвлении стоит подумать. Интересная идея про (уже участвовал и т.д).
Еще один ньюанс. Не всегда соревнуется (установщик и реализатор идеи). Часто это просто наездник поставивший свою систему у кого-то. И тут возникает вопрос, а интересно с таким соревноваться ? Может и ему класс выделить ?

Рост ® 14.10.2014 22:48

Re: Классы
 
Цитата:

Сообщение от Рост ® (Сообщение 308328)
Не перспектива змагатися з "монстрами" відлякує початківців, а незрозумілість методики оцінювання і необ'єктивність суддівства.

ПС. Хм, хоча звичайно кого як...

Olddad 16.10.2014 11:14

Re: Классы
 
Комментарий администратора
olddad:
Всем флудерам настоятельно рекомендую вернуться к теме!


Текущее время: 12:49. Часовой пояс GMT +2.

Перевод: zCarot
autozvuk.org ©