Всё об автозвуке

Всё об автозвуке (http://autozvuk.org/forum2/index.php)
-   Бытовая техника (http://autozvuk.org/forum2/forumdisplay.php?f=34)
-   -   Зарядка телефона різними зарядками (http://autozvuk.org/forum2/showthread.php?t=16301)

Kapi 03.03.2012 23:43

Зарядка телефона різними зарядками
 
У дома декілька зарядок для Нокіа, у всіх один й то же роз'єм та вольтаж, а саме 5 Вольт. Різниця лиже у силі струму. На одній з зарядок написано, що сила струму становить 890мА. На іншій, що йшла у комплекті із Нокіа 1280 - 350мА.
Так от, чи можна Нокію 1280 заряджати зарядкою із 890мА силою струму? В теорії має швидше заряджатися.Чи не здохне швидше акумулятор нокії? Також має помітно більше нагріватися акум.
акум: BL-5CB 3.7V, 800mAh, 3.0 Wh Li-ion

alck 03.03.2012 23:51

Re: Зарядка телефона різними зарядками
 
Думаю, что быстрее заряжаться не будет.
ток заряда будет контролироваться электроникой
а зарядка просто под модели с более емким аккумулятором

Kapi 04.03.2012 10:08

Re: Зарядка телефона різними зарядками
 
Вчора повністю розряджений телефон поставив на зарядку 890мА зарядним пристроєм. Зарядився він за 1.5 години, це при тому, що під час зарядки я ще здійснив 3-4 дзвінка. Припустимо що у режимі покою він зарядиться за 1 годину. Якщо акум в телефоні 800мА зарядився за 1 годину, значить все таки сила струму зарядки була не меншою ніж 800мА.
Можна спробувати розрізати зарядний пристрій і в розрив плюсовому дроту поставити амперметр. Він то точно покаже, яка там сила струму. Але от провід різати не хочеться.

Cobox 05.03.2012 08:05

Re: Зарядка телефона різними зарядками
 
Не майся чепухой. В мобилках, как правило, стоит конроллер заряда -это раз. А во вторых, потребляемый ток заряда зависит от внутреннего споротивления АКБ и напряжения подводимого зарядным устройством к АКБ. А то, что пишут на зарядках - это просто максимально допустимый ток для данной зарядки, если превысить его, то зарядка может или выйти из строя, или будет просадка напряжения на зарядке (т.е. уже не будет 5В).

радио 31.01.2014 22:33

Re: Зарядка телефона різними зарядками
 
Цитата:

Сообщение от alck (Сообщение 179604)
Думаю, что быстрее заряжаться не будет.
ток заряда будет контролироваться электроникой
а зарядка просто под модели с более емким аккумулятором

на практике чем больше ток заряда, тем быстрее зарядится акум, что и подтвердил Kapi

Добавлено через 11 минут
Цитата:

Сообщение от Kapi (Сообщение 179602)
Так от, чи можна Нокію 1280 заряджати зарядкою із 890мА силою струму? В теорії має швидше заряджатися.Чи не здохне швидше акумулятор нокії? Також має помітно більше нагріватися акум.
акум: BL-5CB 3.7V, 800mAh, 3.0 Wh Li-ion

можна, не здохне, сам пользуюсь по очереди 350мА и 890мА

shkrek 31.01.2014 23:23

Re: Зарядка телефона різними зарядками
 
Почти два года прошло, думаю уже не актуально :D

valun 31.01.2014 23:33

Re: Зарядка телефона різними зарядками
 
:D небось пьяный был. Вопрос по теме а ели у меня мощность зарядки 40 ампер то выходит телефон должон заряжатся минуту?

garmas 01.02.2014 03:45

Re: Зарядка телефона різними зарядками
 
Заряджаю я свій смартфон 350 ма й прожила й живе батарея 4 роки
Іпод теж заряджав низькоамперним зарядником- 6 років й досі живе


Текущее время: 14:05. Часовой пояс GMT +2.

Перевод: zCarot
autozvuk.org ©