Всё об автозвуке

Всё об автозвуке (http://autozvuk.org/forum2/index.php)
-   Теория и точка зрения по SQ (http://autozvuk.org/forum2/forumdisplay.php?f=15)
-   -   Фільтри, еквалайзер, затримки (http://autozvuk.org/forum2/showthread.php?t=41317)

Володимир 30.07.2021 23:25

Фільтри, еквалайзер, затримки
 
Вирішив трохи розворушити форум. Нове - це добре забуте старе. З появою таких інструментів для налаштувань системи, як Helix DSP та інших сучасних поцесорів можливості для налаштувань настільки великі, що систему можна крутити до нескінченності. і чим більше заглиблюєшся в процес, тим більше виникає питань, на які вже ніби всі відповіді і знаєш, але спілкуючись з різними людьми, що в темі, розумієш що не все так може бути однозначно.
Отже на даний момент в мене є такі питання, які, сподіваюсь, будуть цікаві не лише мені.
Фільтри на полосах, чи мають вони бути одного порядку? Наприклад лівий нч ріжемо першим, а правий - третім.
Тип фільтру: зліва Бессель, а зправа Лінквіц.Чи обов'язково має бути однаковий в полосах?
Частоти зрізу однакові по каналах? Чи правий мід ржемо на 2кГц, а лівий на 3кГц?
Перший порядок фільтра в умовах авто, чи варто? Надто багато сміття летить на динамік при такій підрізці, чи я неправий?
Еквалайзер в плюс на сучасних процесорах можна?
Ну на перший допис думаю достатньо. Прошу бути всіх активними і не розводити срач. Конструктив вітається.:)

omel 31.07.2021 00:06

Re: Фільтри, еквалайзер, затримки
 
Кому-то солянка по вкусу, а кто-то кушает классический борщ!
Борщ есть борщ! А солянка это то что осталось за день, каждый день разный! Хочешь прогнозируемый позитивный результат ешь борщ, хочешь неожиданный результат режь и крути всё что видишь!
Думаю пример уместный! Не забудь маслинку с лимонником))

KyM_Kolya 31.07.2021 11:20

Re: Фільтри, еквалайзер, затримки
 
Да и борщ каждый готовит по разному. Кому как нравится.Я думаю,что как Вам нравится НА ВАШ СЛУХ,так и готовьте своё блюдо.Хоть первым порядком,хоть третьим,в разных каналах или нет.Важен результат.

newatech 05.08.2021 07:48

Re: Фільтри, еквалайзер, затримки
 
И если учитывать, что два динамика отличаются и находятся под разными углами и разными расстояниями, то вполне уместны и разные настройки. Но, что именно Автор хотел всем этим сказать? ;)

KYRON 06.08.2021 10:21

Re: Фільтри, еквалайзер, затримки
 
Цитата:

Сообщение от newatech (Сообщение 370888)
И если учитывать, что два динамика отличаются и находятся под разными углами и разными расстояниями, то вполне уместны и разные настройки. Но, что именно Автор хотел всем этим сказать? ;)

Я думаю ,что выяснить есть ли какие то аксиомы в автозвуке....:notknow::)

Володимир 18.12.2021 12:11

Re: Фільтри, еквалайзер, затримки
 
Панове, при налаштуванні системи дійшов до висновку що фільтрація Лінквіцом-Рейлі дає найбільш природній звук, можливо це обумовлено плавним накладанням полос і плавнішим крутінням фаз. В кого які думки?

Сергей Максимович 18.12.2021 12:50

Re: Фільтри, еквалайзер, затримки
 
Так и есть, я все авто с 2014 года настраиваю с использованием этих фильтров...

newatech 19.12.2021 09:16

Re: Фільтри, еквалайзер, затримки
 
Это второй порядок и переполюсовка динамика или просто четвертым?
Или мид сверху, твиттер снизу вторым и без полюсовки?

Артёмыч 20.12.2021 13:20

Re: Фільтри, еквалайзер, затримки
 
Цитата:

Сообщение от Володимир (Сообщение 371508)
Панове, при налаштуванні системи дійшов до висновку що фільтрація Лінквіцом-Рейлі дає найбільш природній звук, можливо це обумовлено плавним накладанням полос і плавнішим крутінням фаз. В кого які думки?

Достаточно просто полисать тему совы, фазовое временное согласование, что бы получить ответ на этот вопрос.
п.с каждая тачка индивидуально, акустика инливидуальна, нет готовых решений и готового рецепта.


Текущее время: 10:45. Часовой пояс GMT +2.

Перевод: zCarot
autozvuk.org ©